У Великодню ніч у церквах служба починається у ночі. Називається Всенічна. У храмах лунають радісні співи, що славлять воскресіння Христа. Опісля священник освячує усе, що принесли люди у своїх великодніх кошиках.

Довготривалий Великодній піст закінчився, і ми, колектив бібліотеки, не стоїм  осторонь. Ми щиро вітаємо вас з Воскресінням Христовим, і бажаємо смачного свята!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОЇСТИНУ ВОСКРЕС!

 

 

Поет глибоких протиріч

18.04.2011 до уваги читачів була представлена книжково-ілюстративна виставка, присвячена 190-й річниці від дня народження Шарля Бодлера. Виставка пропонує читачам переглянути худоджні твори та критичні статті про життя і творчість поета.

 

Цікаве партнерство. Шевченко відомий і ні.

Учні 182 школи під керівництвом вчителя Людмили Михайлівни Штик, яка, доречі, є читачкою нашої бібліотеки, підготували міні-виставу, присвячену життю і творчості Т.Г.Шевченка.

 

 

Підійшли  школярі до процесу творчо. Були декорації, і костюми, і вірші, і велике бажання показати своє вміння.

 

 

 

Вдячними глядачами на святі були їх молодші товариші з ШДС «Русанівка». Дуже виховані зацікавлені дітлахи, затамувавши подих дивились сценки з життя малаго Тараса, слухали вірші великого Кобзаря, які охопили весь його життєвий шлях.

 

 

Та і нас, дорослих, не залишила дитяча творчість байдужими.  І у них вийшло. Вони на своєму прикладі довели — навчатись не нудно. За що ми їм дуже вдячні.

 

 

 

 «В кожній роботі відображене ціле життя любові і пізнання»

Читачі  і  працівники  бібліотеки  ім. В.Маяковського  прийняли найактивнішу  участь в презентації  своїх  робіт. Втіленню творчих задумів майстринь допомогло книжкове розмаїття  нашої  бібліотеки.