«О Моцарте, ти Бог!»

До 255-річчя від дня народження Вольфганга Амадея Моцарта бібліотека презентує книжково-ілюстративну виставку «О Моцарте, ти Бог!». На виставці представлена література про життя і творчість Моцарта, про сім’ю та рідних композитора, а також про виконання його творів в сучасних театрах, філармоніях, концертних залах.

 

Виставка

Поздравляем любимого методиста

Ольга Ивановна! Вы вступаете в нежный возраст своего шестнадцатилетия, и мы, коллектив библиотеки, от всего своего сердца поздравляем Вас со столь значимым событием в Вашей жизни. Примите от нас искренние пожелания здоровья, счастья, любви, трудового и семейного успеха, вдохновения и терпения. Будьте всегда жизнерадостной, веселой, пусть Ваша улыбка сияет подобно звезде и зажигает улыбки на лицах других.

 

Святкуймо разом

 

Увага, увага! Ми нарешті дочекалися весну, і вона відкривається чудовим святом, який присвячений прекрасній половині людства. Зазвичай Міжнародний жіночий день відзначають восьмого березня, але в нашій бібліотеці свято відбудеться 03.03, і ми з радістю запрошуємо всіх бажаючих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В лютому в бібілотеці було проведено ряд цікавих творчих заходів:

23.02.2011 — Тематичний День інформації: «Якою бути медицині —  бюджетній, платній, страховій?»

24.02.2011 — Перегляд: «Художник, закоханий в життя». До 170-річчя від дня народження П’єра Огюста Ренуара.

25.02.2011 — Книжково-ілюстративна виставка: «Бажаю так скінчити я свій шлях, як починала: з співом на устах». До 140-річчя від дня народження Лесі Українки.