Нам цікаво…

В яких місцях ви читаєте?

Вдома
На роботі
В транспорті
На вулиці
Де доведеться
В бібліотеці
Моя не чітає 🙂

результаты этого опроса

сделайте свое голосование!
www.memos.ru : www.memos.ru

Зірки

Ось і доходить до кінця акція «Читачі запалюють зірки» нашого абонементу. Що з себе являють ці зірки? Все дуже просто — величезний аркуш білого ватману, на який кожен бажаючий міг причепити паперову зірочку з найкращим, на думку читача, автором та назвою його опусу, прочитаного в нашій бібліотеці.

Підводячи попередні підсумки, можна назвати явних фаворитів читачів – Олександра Мариніна, якщо брати пострадянський простір, та Анна Гавальда, якщо — Європу.

Тим, хто не знайомий з творчістю цих «майстринь пера», пропонуємо завітати до нашого абонементу, й навіть той факт, що хтось може ще не зареєстрований в бібліотеці, нехай вас не лякає — все проходить швидко та приємно. Хто знає, може саме ви наступного разу запалите нову зірку літературного небосхилу?

Після рекламної паузи

Вибачте, що були довго відсутні – в цьому винні деякі технічні проблеми та брак часу.

Вересень давно закінчився, а разом з ним пройшов Всеукраїнський день бібліотек. Сподіваємось, любі колеги, ви відзначили своє професійне свято на найвищому рівні. Доречі, в читальному залі нашої бібліотеки було відкрито виставку «Бібліотека – для душі аптека», приурочену дню бібліотек. «Бібліотеці ім. В. Маяковського – 60 років» – це один з головних розділів виставки, бо «…к сожаленью, день рожденья только раз в году». І саме з цієї нагоди, а також з метою популяризації імені бібліотеки, життя і творчості Володимира Маяковського нами було випущено буклет, присвячений поету, ім’я якого носить бібліотека.

Коротше кажучи: життя вирує та впевнено крокує вперед до нових обріїв. О, про нове – в нашому колективі нова співробітниця. Надіємось, що їй буде зручно та затишно працювати пліч-о-пліч з нами. Ласкаво просимо на борт!