Конкурс для бібліотекарів

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек оголошується конкурс для бібліотекарів «З ІТ на ТИ». Завдання конкурсу – виявити найкращих бібліотекарів України, які використовують сучасні інформаційно-комунікаційні технології для роботи, дозвілля та пошуку всякої всячини у відповідь на запити різних «чомучок»; а також популяризувати Інтернет-технології серед бібліотечної громади. Конкурс проводиться з метою заохочення працівників бібліотек України до постійного підвищення власної кваліфікації, покращення якості та ефективності роботи в мережі Інтернет. Щоб перемогти у конкурсі, потрібно якомога швидше і повніше відповісти на запитання, які будуть розміщені у визначений час на сайті програми http://bibliomist.org/news/news15.htm.

1 вересня

З початком календарної осені бібліотека повернулась до свого звичного режиму, тобто ми знов працюємо з 11:00 до 19:00, а вихідні лише в п’ятницю. Все для вас, дорогі читачі, ласкаво просимо.

Це було по-перше, а по-друге, колектив бібліотеки всіх вітає з днем Знань. Хочемо побажати школярам та студентам наснаги і сумлінності на складному шляху освіти. Наші двері завжди відкриті для вас.

 

З днем знань!