Бібліотека рекомендує

Діана Сеттерфілд

Маргарет Лі працює в букіністичній крамниці свого батька. Замість сучасних авторів вона зачитується творами Діккенса та сестер Бронте. Раптово Маргарет отримує пропозицію від самої відомої письменниці наших днів Віди Вінтер стати її біографом. Місс Вінтер відома не лише своїми книгами, а й тим, що не сказала жодному інтерв’юверу ні слова правди. І ось перед Маргарет, коли вона попадає в стіни мрачного, населенного привидами минулого дому, розгортається в буквальному розумінні готична історія сестер-близнюків, котра дивним чином переплітається з її особистою історією та поступово підводить до розгадки таємниці, яка зводила з розуму багато поколінь читачів, — таємниці «Тринадцятої казки»…

 

 

 

 

 

 

 

 

Мілорад ПавичРоман Мілорада Павича «Внутрішня сторона вітру» (1991 р.) був визнаний романом року в Югославії та перекладений десятьома мовами.

Герої захоплюючого оповідання Геро і Лєандр зустрічаються по середені книги, і це не метафора, а факт. Цей опус читач може починати читати з будь якої із сторін, так як він написанний автором по принципу «в моєму початку — мій кінець».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сесілія АхернБестселер прославленої ірландки Сесілії Ахерн «P. S. Я кохаю тебе» — сучасна історія про те, як кохання може бути сильніше за смерть. Втративши коханого чоловіка, тридцятилітня Холлі Кеннеді впадає в розпач, перестає виходити з дому, спілкуватися з людьми. І раптом отримує поштою пакунок з листами: розгортати їх можна лише по одному на місяць, а написані вони тією самою людиною, розтавання з якою приносить їй такі страждання. Виявляється, незадовго до смерті він вирішив допомогти їй жити далі. Кожного разу вона з нетерпінням чекає першого числа, щоб розкрити черговий конверт і, суворо дотримуючись настанов, зробити ще один крок, який повертає її до життя: купити нову сукню, взяти участь у конкурсі караоке, з’їздити на море.

 

 

 

 

 

 

 

 

Елізабет ДжорджЄлена Уівер, студентка Кембріджу, вбита під час ранкової пробіжки. В ході розслідування з’ясовується, що дівчина була вагітна. Хто міг ненавидіти жертву з такою силою, щоб жорстоко розправитися з нею? Мачуха, ревнуюча пасербицю до чоловіка, невдачливий молодий коханець, не бажаючий становитись батьком, викладач, що боїться бути викритим у зв’язку зі студенткою з молодшого курсу, «не університетський» парубок, ненароком зачеплений юної «скобкою»? Інспектор Лінлі та його помічниця Барбара Хейверс так довго не можут прийти до єдиної думки, що зволікання стає небезпечним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кен КізіРоман Кена Кізі «Над зозулиним гніздом» уже чотири десятиліття залишається бестселером. Тільки в США його тираж перевищив 10 мільйонів екземплярів. Роман перекладени багатьма мовами світу. Це просто чудова книга, розказана очима німого і божевільного індіанця, що живе, як і всі інші герої, у психіатричній лікарні. 
Не менш знаменитим, ніж книга, став кінофільм, знятий Мілошем Форманом, нагороджений п’ятьма Оскарами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оскар Уайльд«Портрет Доріана Грея» — це історія людини, яка зробила сенсом свого існування пошуки нових, все більш витончених відчуттів і вражень. Слідуючи по обраному шляху, залишаючи за собою скалічені долі, розбиті серця, прирікаючи людей на загибель, він і сам стає вбивцею. При цьому зовнішність Доріана не змінюється з роками, він залишається юним і прекрасним. Зате старіє і змінюється його портрет: кожен неправедний вчинок робить все більш відштовхуючим обличчя на полотні.

60 років сумлінної праці

Бібліотеці-філії №5 (Дніпровська ЦБС) виповнилось 60 років, а це майже ціле життя, в якому є і злети, і падіння, і радість, і сум, але як би там не було, колектив бібліотеки ім. В. Маяковського хоче щиро привітати своїх колег з ювілейною датою та побажати наснаги, успіху, порядних користувачів та здоров’я всім тим, хто віддає частинку себе бібліотечній справі в цій бібліотеці. Нехай кожен день стане невеличким святом, зповненим щастя та доброти.

Літній графік роботи

Поспішаємо нагадати, що бібліотека переходить на літній графік роботи з 14 червня і буде працювати в такому режимі:

 

Понеділок-середа і неділя: з 1100 до 1800

Четвер: з 1200 до 1800

П’ятниця-субота: вихідний

Останній день місяця — санітарний

Бібліотечний урок

Першого червня в бібліотеці пройшов відкритий урок для дітей, на якому самі юні читачі познайомились з книжковим фондом, отримали елементарні знання як користуватись каталогом, прийняли участь в літературній вікторині та переглянули мультиплікаційний фільм.