Сьогодні до нас завітав такий читач

 

© Бібліотека ім. В. Маяковського 2010 рік

 

Усі матеріали представлені виключно для ознайомлення.

При їх використанні ссилка на цей блог обов’язкова.

Поздоровлення ветеранів Великої Вітчизняної війни з 65 річницею з дня Перемоги

Дружини, матері, бабусі... Нелегка вам випала юність!

Шлях переможців встеляють квітами

© Бібліотека ім. В. Маяковського 2010 рік

Усі матеріали представлені виключно для ознайомлення.

При їх використанні ссилка на цей блог обов’язкова.

Літературне арт-кафе «Бродячая собака»

Логотип

В бібліотеці ім. В. Маяковського існує творчий клуб «Бродячая собака». Днем народження клубу можна вважати 29 листопада 2009 року, коли відбувся літературний вечір «Серебряные колокола русской поэзии», присвячений Срібній добі. В програму виступу були включені читання творів видатних майстрів пера обраного періоду та молодих поетів сьогодення. Слово доповнювалось візуальним оформленням сцени та вдало підібранним відеорядом, що створювало атмосферу таємничості і загадковості саме в стилі Срібної доби. Другим виступом «Бродячей собаки» стало театралізоване дійство в честь М. Булгакова, в якому були представлені моменти з життя письменника та сцени його творчих плодів.

В роботі клубу приймають участь як працівники бібліотеки, так і її читачі, друзі та колеги.

 

До наступного виступу ми обов’язково підготуємо щось цікавеньке.

Слідкуйте за нашими афішами.

Причина створення блогу

В наше життя проникли такі необхідні речі як мобільні телефони та Інтернет-ресурси, а це — самий легкий та швидкий спосіб збереження та передачі інформації різноманітного змісту. Кожний користувач мережі Інтернет в середньому переглядає близько 100 сторінок за день. Може хтось натрапить і на цю сторінку та довідається про затишну публічну бібліотеку, яка взирає на Русанівський канал своїми великими очима-вітринами, затаївшись серед дерев «Київської Венеції».

 

Наша бібліотека почала працювати ще до Великої Вітчизняної віни на Микільській слобідці, але війна та тяжки часи призупинили розвиток закладу. П’ятидесяті роки можна назвати «Роками Відродження» бібліотеки, справжнього ж розвитку вона набула у середині шестидисятих, коли переїхала в нове приміщення на Русанівці, де розташована й сьогодні.

У 1975 році увійшла до складу Централізованої бібліотечної системи Дарницького району міста Києва, а вже у 1989 — набула статусу Центральної районної бібліотеки. Понад 10 років була методичним центром для бібліотек району. Під час адміністративно-територіальної реформи столиці (2001 рік) бібліотека приєдналася до Дніпровської ЦБС, де і вносила свій вагомий внесок в розвиток нелегкої праці.

 

Гостей та постійних користувачів чекає світле приміщення, в якому працюють абонемент, читальний зал та Інтернет-центр. Кваліфікований персонал допоможе швидко та в повному обсязі підібрати необхідний матеріал, який задовільнить потреби будь-якої допитливої людини. В бібліотеці часто проводяться різноманітні читацькі вечори, театралізовані дійства, музичні години та інші не менш цікаві заходи для всіх верств населення, що скрасять сіру буденність.

 

Отже, якщо наша коротенька розповідь вас зацікавила, і ви на власні очі хочете переконатися в її правдивості — завітайте до нас за адресою:

02154-м. Київ, вул. Ентузіастів, 29

Або ви можете зателефонувати за номером:

(044) 294-00-30.

 

До нових зустрічей!